Haluk Aydın Kuruyemiş

Üretim Tesisleri

Aypaş Gıda ve İht.Mad.Tic. ve San.Ltd.Şti.

Haluk Aydın Kuruyemiş

1976 yılında mütevazi marketçilikle faaliyet gösteren ticaretimiz kaliteli ürünler, üstün hizmet anlayışı neticesinde gıda sektöründeki Toptancılık ve Bayiliklerle devam eden süreçte bölgesinde parlayan bir yıldız olmuştur.

Büyüyen Türkiye’nin gelişimine ayak uydurabilen genç, dinamik işletmesi, şirketleşmesini tamamlayarak 1997 yılında Aypaş Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak yerini almıştır. Bölgemizin verimli topraklarında yetişen ve Türkiye ye dağılan yöresel yerli ürünlerimizden Ayçiçek, Kabak Çekirdeği ve Ceviz çiftçilerimizden natürel alınarak ve Ülkemizin diğer bölgelerimizden natürel aldığımız kuruyemişleri de bünyemizde toplayarak tüketicilerimize sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak hedefi ile fabrikamızı faaliyete geçirdik. Üstün hizmet anlayışından hareket ederek bölgemizde kuruyemiş sektöründe söz sahibi olmak hedefimizdir.

Fabrikamız ürünleri natürel olarak alımından başlayarak sevkiyata kadar süren ve daha sonra nihai tüketicinin tükettiği ana kadar geçen tüm aşamalarda “Gıda Güvenliği” ve “İzlenebilirlik” konusunda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

İzlenebilirlik sisteminin uygulanması sonucunda nihai tüketici korunma altına alınmış olup, prensipleri olan mevzuata uyumlu ve sonuç odaklı süreç de işletmemiz daha sağlıklı işler gerçekleştirmiştir. Gıda güvenliği konusunda çok titiz olan işletmemiz, gıda kaynaklı sorunlara neden olan hijyen, fiziksel ve kimyasal etkenleri önleyecek şekilde gıdaların işlenmesi, hazırlanması, depolanması ve son tüketiciye sunulmasını içeren döngüyü uygun bir biçimde uygulayarak gerçekleştirmiştir.

Tarihi ipek yolu üzerinde 10.000 M2 açık arazi 3.500 M2 kapalı alana sahip son teknolojik yatırımlarıyla faaliyet gösteren fabrikamız ISO 9001;2008 Kalite Yönetim sistemi belgesi, ISO 22000;2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, Organic Farming Certıfıcatıon Belgesi ve İnternational Halal Certıfıcatıon Belgelerini alarak kaliteye olan inancını ve müşteriye verdiği önemi kanıtlamıştır.